اخبار عمومی حزب


رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی علیه‌السلام

1396/1/1

کشور بن‌بست ندارد راه حل مشکلات مردم مدیریت انقلابی و کارآمد است

پیام نوروزی دکتر محمدباقر نوبخت دبیرکل محترم حزب اعتدال و توسعه

1395/12/30

به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه، پیام تبریک دکتر محمدباقر نوبخت دبیرکل محترم حزب اعتدال و توسعه به مناسبت نوروز باستانی خطاب به مردم شریف ایران بدین شرح است:

دکتر روحانی در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶

1395/12/30

سال جدید، سال پیشرفت و اشتغال بیشتر برای جوانان خواهد بود / تحقق رشد ۸ درصدی بعد از ۱۱ سال از اجرای ‏سند چشم انداز / ۲۴ هزار واحد صنعتی نیمه تمام و غیر فعال، ‏فعال شدند

رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نام نهادند

1395/12/30

مطالبه مردم و رهبری از مسئولان تمرکز بر تولید و اشتغال است.

نشست صمیمی اعضای حزب اعتدال و توسعه استان خراسان شمالی با دبیرکل

1395/11/12

خراسان شمالی در آغازین روز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی پذیرای حضور گرم و صمیمانه جناب آقای دکتر نوبخت؛ سخنگوی دولت و معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و نیز دبیرکل حزب اعتدال و توسعه بود. آقای دکتر ایرانی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی، ضمن حضور در جمع اهالی سیاست و احزاب و عرض خیرمقدم به حاضرین و دکتر نوبخت، به بیان شرایط سیاسی حاکم بر جامعه و ارائه گزارش از فعالیت‌های گروه‌های سیاسی در عرصه استان پرداختند.

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران برگزار شد

1395/11/8

پیش از ظهر جمعه 8 بهمن 95 مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، با حضور جمعی از مردم و مسئولان در حسینیه جماران برگزار شد.

پیام تسلیت حزب اعتدال و توسعه درخصوص مجاهدت آتش‌نشان‌های حادثه ساختمان پلاسکو

1395/11/1

اسماعیل شجاعی سخنگوی حزب اعتدال و توسعه، با صدور پیامی شهادت جمعی از آتش‌نشانان و آسیب دیدن شهروندان تهرانی، درپی فروریختن ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت و برای مصدومین حادثه آرزوی سلامتی نمود.