اخبار عمومی حزب


آغاز هفتمین نشست فصلی حزب اعتدال و توسعه

1395/7/8

هفتمین نشست فصلی حزب اعتدال و توسعه در سالن اجلاس سران با قرائت آیاتی از قرآن و اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران راس ساعت 9 صبح آغاز به کار کرد.

مرتضی بانک: اگر وضعیت پیش از دولت یازدهم ادامه می‌یافت امروز حتی قادر به صدور یک قطره نفت هم نبودیم

1395/6/25

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با تشریح دستاوردهای دولت یازدهم تصریح کرد که این دستاوردها حاصل بکارگیری خرد جمعی و توان مردم است.

نشست حزب اعتدال کهگیلویه و بویراحمد با وزیر ارتباطات

1395/6/20

وزیر ارتباطات دولت‌یازدهم تاکید کرد که تنها هدف رقبای انتخاباتی در انتخابات ۹۶ تخریب شخص است.

نوبخت: اعتدال و توسعه حزبی برخاسته از یک دولت نیست

1395/6/17

دبیرکل حزب اعتدال و توسعه با اشاره سفر بیش از 10 رییس‌جمهور و 18 وزیر امور خارجه و 5 رییس مجلس سنا و نخست‌وزیر به ایران در دولت یازدهم اظهار کرد که بالغ بر 7 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی طی 5 ماه اخیر در کشور انجام شده است.

واکنش دفترهاشمی به تخریب‌های تندروها؛ باید برای نظام اسلامی نگران بود که گروهی با بغض و کینه، خود را بلندگوی آن می‌‌دانند

1395/6/16

واقعاً انسان برای نظام اسلامی نگران می‌شود، وقتی می‌بیند که گروهی با بغض و کینه، خود را بلندگوی نظام می‌‌دانند و برای دفاع از منطقی که ندارند، به هر شیوه غیرمنطقی دست می‌زنند که این غرق شدن آنها در بغض و کینه یادآور آن مثل عربی است که می‌گوید: «الغریق يتشبث بکل حشيش».

شجاعی: اختلافی بین اصلاح طلبان با اعتدال و توسعه وجود ندارد /بعید است اصلاح طلبان از روحانی مشروط حمایت کنند

1395/6/16

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: برخی سعی کردند از انتخاب رییس مجلس یک بهانه‌ای بسازند برای اختلاف بین اعتدال و توسعه و اصلاح طلبان ؛ با صراحت اعلام می کنم اختلافی وجود ندارد و بعید می‌دانم اصلاح طلبان الزاما بخواهند از روحانی مشروط حمایت کنند، ممکن است پیشنهادهای جدی داشته باشند و بخواهند محورهایی را برای اینکه اهدافشان تحقق پیدا کند به آقای روحانی توصیه کنند. اما این به معنای مشروط کردن حمایت نخواهد بود .