اخبار عمومی حزب


مرتضی بانک: ما معتقدیم جریانی که در سال 92 آغاز شد و در 94 امتداد داشت، همچنان در 96 کار ساز است

1395/10/11

در سال 92 در یک فرآیند اخلاق‌مدارانه ارزشمند همکاری هدفمندی بین گروه‌های مختلف داشتیم که علت‌های بسیاری داشت و باعث جلب اعتماد مردم شد. مشابه همین اتفاق در سال 94 افتاد و مردم بر اساس اعتماد به یک جریان به لیستی رأی دادند که بسیاری از افراد آن را نمی‌شناختند.

مرتضی بانک: برجام، بزرگ‌ترین هنرهای تاریخ دیپلماسی ایران است

1395/10/4

اعتدال و توسعه دست خود را برای ادامه مسیر 92 در 96 به سوی دوستانش دراز می‌کند/ برجام پیش خواهد رفت و آمریکا نمی‌تواند آن را نقض کند. هنر دیپلماسی این است که در شرایط سخت بتواند منافع ملی را برای کشور تامین کند، این که گمان کنیم فعالیت سیاسی در یک بستر ساده شکل بگیرد و نتیجه مثبت حاصل شود خوب است ولی ممکن نیست. آن زمانی می‌شود گفت ما کار سیاسی بزرگی کردیم که در شرایط سخت با هنر دیپلماسی اهداف خود را به طرف مقابل بقبولانیم.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه: تکذیب خبر 20:30 صدا و سیما

1395/9/21

پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه، اسماعیل شجاعی سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت ‌و گو با خبرنگار سیاسی ایلنا در واکنش به جوسازی پیرامون حضور محمود واعظی در جلسه استانی حزب اعتدال و توسعه در کردستان و ایجاد شائبه برای فعالیت انتخاباتی اعضای کابینه دولت، گفت:

هم‌اندیشی کشوری مسئولان کمیته‌های آموزش و مطالعات حزب اعتدال و توسعه

1395/9/18

پنجشنبه 18 آذر ماه هم‌اندیشی کشوری مسئولان کمیته‌های آموزش و مطالعات حزب اعتدال و توسعه در محل دفتر حزب برگزار گردید. هدف از این هم‌اندیشی، تعامل استان‌ها درباره اولویت‌های آموزشی و سنجش نیازها و توانایی‌های استان‌ها بود.

پیام سخنگوی حزب اعتدال و توسعه به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

1395/9/16

به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه، دکتر اسماعیل شجاعی سخنگوی حزب اعتدال و توسعه به مناسبت روز دانشجو بیانیه‌ای را از سوی حزب صادر کردند، که متن پیام بدین شرح است:

شرکت محمدباقر نوبخت در برنامه گفتگوی ویژه خبری

1395/9/15

محمدباقر نوبخت با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما با اشاره به اینکه بودجه سال آینده، پیش بینی منابع و مصارف است، افزود: پیش بینی می کنیم دولت و شرکت های دولتی در سال آینده 1085 هزار میلیارد تومان درآمد، کسب و هزینه کنند.

رییس جمهوری هنگام تقدیم لایحه بودجه 96 به مجلس شورای اسلامی :

1395/9/14

امروز یکشنبه 14 آذر ماه سال 1395 رییس جمهوری هنگام تقدیم چهارمین لایحه بودجه دولت تدبیر و امید در فرصت قانونی به مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: دولت یازدهم تقدیم به موقع لایحه بودجه را رعایت شان و منزلت مجلس و نشانگر اهتمام خود در پایبندی به قانون و رعایت انضباط مالی می داند.