اخبار عمومی حزب


رییس جمهور در مراسم بهره برداری طرح های توسعه میادین نفتی غرب کارون

1395/8/23

خوزستان سرزمین شرف، رزم و دلاوری است/ صنعت نفت، صنعت پیشتاز در بهره گیری از فرصت های پسا برجام است / اشتغال پایدار نیازمند سرمایه و فناوری نوین هست/ توسعه حمل و نقل ریلی ضرورت ایمنی شهروندان و محیط زیست است/ چهره منطقه نفتی باید برای مردم منطقه چهره رحمت و سازندگی باشد رییس جمهوری در مراسم بهره برداری طرح های توسعه میادین نفتی غرب کارون با قدردانی از مدیران، مهندسان و کارگران فعال در بخش صنعت نفت کشور، بازگشت سریع صنعت نفت به شرایط قبل تحریم را باعث اعجاب جهانیان دانست و تصریح کرد: صنعت نفت، صنعت پیشتاز در بهره گیری از فرصت های پسا برجام است.

افتتاح سامانه کنترل ترافیک راه آهن جنوب غرب کشور با حضور دکتر روحانی

1395/8/23

سامانه کنترل ترافیک راه آهن جنوب غرب کشور روز یکشنبه با حضور رییس‌ جمهوری در ایستگاه راه‌آهن اهواز افتتاح شد.

با حضور رییس‌ جمهوری انجام شد؛ بهره‌برداری از طرح آب‌رسانی غدیر به شهر اهواز

1395/8/23

طرح انتقال آب از شرق به غرب اهواز، روز یکشنبه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌ جمهوری، افتتاح شد.

به منظور افتتاح چندین طرح و پروژه استانی؛ رییس جمهوری وارد اهواز شد

1395/8/23

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری صبح یکشنبه با استقبال استاندار خوزستان و جمعی از مقامات ارشد محلی این استان، وارد فرودگاه بین المللی اهواز شد.

حضور دکتر اسماعیل شجاعی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها

1395/8/18

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اصحاب رسانه به گفتگو نشست .

بازدید دبیرکل حزب اعتدال و توسعه از نمایشگاه مطبوعات

1395/8/18

سه شنبه 18 آبان ماه جناب آقای دکتر محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در پنجمین روز بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از غرفه‌های نمایشگاه بازدید نمود و نشست خبری سخنگوی دولت را در محل نمایشگاه برگزار کرد.

دکتر محمود واعظی از نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد

1395/8/16

به گزارش پرتال رسمی حزب اعتدال و توسعه، صبح روز یکشنبه 16 آبان ماه دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در رأس هیأتی از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد.