اخبار عمومی حزب


رییس جمهوری در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات

1395/8/15

اصحاب رسانه؛ اصحاب فرهنگ و زمینه ساز توسعه جامعه هستند/ بیداری و انسجام داخلی کارسازترین عنصر امنیت ملی است/ ترویج افراطی گری زمینه ساز خشونت و تروریسم است/ احترام به اقوام و اقلیت ها و تعادل توسعه ای مهمترین سد ایران اسلامی در برابر تروریسم است / امنیت آفرینی در گرو امنیت اصحاب فرهنگ و رسانه است/ قلم، بیان و فرهنگ، اساس نهضت اسلامی است/ فرهنگ قدرتی فراتر از اسلحه و رسانه ابزار فرهنگی است/ امور رسانه تا حد ممکن باید به اصحاب رسانه واگذار شود/ امام نه با تفنگ بلکه با سخنرانی و ارتباط با مردم مسلح ترین قدرت منطقه را به زیر کشید.

کانون ورزشکاران حزب اعتدال و توسعه درگذشت منصور پورحیدری را تسلیت گفت

1395/8/14

در پی درگذشت منصور پورحیدری پیشکسوت فوتبال کشورمان، کانون ورزشکاران حزب اعتدال و توسعه در پیامی این ضایعه را به جامعه ورزش کشور تسلیت گفت.

افتتاح دفتر جدید حزب اعتدال و توسعه استان کرمان توسط دبیرکل

1395/8/13

جناب آقای دکتر محمدباقر نوبخت دبیر کل محترم حزب اعتدال و توسعه کشور عصر پنج شنبه 13 آبان دفتر جدید حزب اعتدال و توسعه استان کرمان را رسماً افتتاح کرد.

رییس جمهوری احکام سه وزیر جدید را صادر کرد

1395/8/12

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، در احکام جداگانه‌ای مسعود سلطانی فر، سید رضا صالحی امیری و فخرالدین احمدی دانش آشتیانی را به ترتیب در سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر ورزش و جوانان و وزیر آموزش و پرورش منصوب کرد.

پیام تبریک دکتر مرتضی بانک به آقایان سلطانی فر، صالحی امیری و دانش آشتیانی

1395/8/11

درپی انتخاب و رأی اعتماد سه وزیر پیشنهادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ رئیس هیأت اجرایی حزب اعتدال و توسعه طی پیامی ضمن تشکر از اعتماد نمایندگان ملت انتخاب وزرای ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش را تبریک گفت.

رییس جمهوری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت

1395/8/11

دکتر روحانی در جلسه دفاع از 3 وزیر پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی رییس جمهوری صبح سه شنبه در جلسه دفاع از وزرای پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، با قدردانی از همراهی خوب مجلس دهم و دولت، تصریح کرد: همفکری و همکاری بیشتر مجلس و دولت به نفع مردم و خواست ملت بزرگوار ایران است.