اخبار عمومی حزب


دومین جلسه رسمی کانون نمایندگان مجلس حزب اعتدال و توسعه تشکیل شد

1395/8/4

دومین جلسه رسمی کانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ریاست رمضانعلی سبحانی فر و با حضور جناب آقای دکتر مرتضی بانک رئیس هیأت اجرایی و جناب آقای دکتر محمود واعظی معاون سیاسی حزب تشکیل شد. سه وزیر پیشنهادی دولت به مجلس شورای اسلامی نیز مهمانان ویژه این جلسه بودند.

رییس‌ جمهوری در نشستی با خبرنگاران در خمین

1395/8/3

امسال سال رونق اقتصادی در کشور خواهد بود/برخی قدرتهای بزرگ با مسأله مبارزه با تروریسم یک شوی سیاسی به راه انداخته اند/مداخله کشورهای خارجی بدون هماهنگی با کشور میزبان، بسیار خطرناک و ناامنی را در منطقه تشدید می‌کند/ پیشرفت در گرو ایجاد یک بازار رقابتی است /تسهیلات دولت به بنگاه‌های کوچک و متوسط رییس جمهوری در پایان سفر به استان مرکزی در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه این استان از استقبال مردم استان مرکزی از کاروان تدبیر و امید تقدیر کرد و گفت: مردم به مسئولان نظام و خادمان خود محبت داشته و در سفرهای مختلف از آنان استقبال می‌کنند که امیدوارم بتوانیم پاسخگوی لطف و محبت مردم بوده و در انجام وظایف مردم به بهترین شکل عمل کنیم.

رییس جمهوری در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان مرکزی

1395/8/2

جهت گیری دولت ایجاد فضای مناسب برای کسب و کار در عرصه داخلی و خارجی است/ بیش از 12 هزار واحد صنعتی با تسهیلات ارائه شده در مسیر فعالیتند/ تعامل فناورانه و سرمایه گذاری از ماموریت های سفرای کشور است/ شکوفایی اقتصاد در گرو رقابت، مشارکت و عدم انحصار است رییس جمهوری در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان مرکزی، جهت گیری دولت را ایجاد فضای مناسب برای کسب و کار در عرصه داخلی و خارجی برشمرد و با اشاره به اینکه بیش از 12 هزار واحد صنعتی با تسهیلات ارائه شده در مسیر فعالیتند، گفت: نوآوری و روزآمد سازی فناوری نیازمند مشارکت و تعامل اقتصادی در عرصه بین المللی است.

رییس جمهور در اجتماع بزرگ مردم استان مرکزی

1395/8/2

یک خط و یک رهبر و یک دولت بیشتر نداریم؛ در ایران مدیریت دوگانه وجود ندارد/ برای اشتغال پایدار نسل جوان راهی جز رونق اقتصادی نداریم/ برجام پیروزی تدابیر مقام معظم رهبری و ایستادگی مردم در برابر تحریم های ظالمانه است/ استان مرکزی، مرکز صنعت ایران بوده و تلاش دولت احیای واحدهای صنعتی است/ ادبیات ما باید ادبیات اتحاد و امید باشد؛ نباید عده ای گفتمان یاس و فروپاشی قدرت مدیریتی این ملت عظیم را ترویج کنند.

رئیس جمهوری وارد اراک شد.

1395/8/2

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری روز یکشنبه با استقبال آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، استاندار و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد فرودگاه اراک شد.

کانون نمایندگان مجلس حزب اعتدال و توسعه با حضور جناب آقای دکتر نوبخت تشکیل گردید

1395/7/14

اولین جلسه کانون نمایندگان مجلس شورای اسلامی حزب اعتدال و توسعه دیشب با حضور جناب آقای دکتر نوبخت دبیرکل حزب و جناب آقای دکتر اسماعیل شجاعی معاون امور استان‌ها، کانون‌ها و سازمان‌های حزب اعتدال و توسعه برگزار گردید.