مصاحبه ها و یادداشت ها


دبیرحزب ‌اعتدال‌ و‌ توسعه‌ استان‌ سمنان در غرفه تسنیم: سن مدیران دولتی بالاست/دولت در کنترل تورم موفق بوده اما به رکود اقتصادی منتقدیم

1395/8/21

امیر افسردیر ‌گفت: قبول داریم که دولت نتوانست شعار حل مشکلات اقتصادی در صد روز را محقق کند اما در حوزه کنترل تورم موفق بوده است.

رئیس کانون نمایندگاه حزب اعتدال و توسعه: اتهام زدن به دولت بدون سند و مدرک آب در آسیاب دشمن ریختن است

1395/8/20

ایرنا- نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که بدون دلیل، سند و مدرک دولت را متهم می کنند آب در آسیاب دشمن می ریزند و اصول نظام اسلامی را زیر پا می گذارند.

روحانی نامزد مشترک اعتدالیون، اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل در انتخابات 96 است

1395/8/20

ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه با تاکید بر این که در انتخابات 96کار سه جریان اعتدالیون، اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل آسان نیست، گفت: این سه جریان افق مشترک و گزینه مشترکی به نام روحانی دارند و بدون هیچ پیش شرطی از این نامزد حمایت می کنند.

البرز سرشار از شور واتحاد، برای میزبانی شایسته ازکاروان تدبیر و امید

1395/8/20

ایرنا - استان البرز مقصد آخرین سفر دور اول سفرهای استانی رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید است و مردم این استان خود را برای میزبانی شایسته از رئیس جمهوری اسلامی ایران و کاروان تدبیر و امید آماده کرده اند.

رییس خانه احزاب خراسان رضوی عنوان کرد: شکل گیری هیات رئیسه نخستین خانه احزاب استانی کشور

1395/8/20

ایرنا - رییس خانه احزاب خراسان رضوی با اشاره به افتتاح نخستین خانه احزاب استانی کشور در خراسان رضوی از شکل گیری هیات رئیسه رسمی آن خبر داد.

شجاعی در غرفه تسنیم خبر داد: کنگره سراسری «اعتدال و توسعه» اواخر آذرماه برگزار می‌شود

1395/8/19

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از برگزاری کنگره سراسری این حزب در اواخر آذرماه خبر داد.

شجاعی در غرفه ایلنا: تلاش می‌کنیم با اصلاح‌طلبان به لیست واحد برسیم

1395/8/19

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با تاکید بر همراهی کامل این حزب با جریان اصلاحات از تلاش برای دستیابی به لیستی واحد در سراسر کشور خبر داد.