اخبار استان ها


چارت معاونت های حزب اعتدال و توسعه خراسان تكمیل شد

استان : خراسان رضوی
1395/9/3

در سومین جلسه رسمی شورای جدید حزب اعتدال و توسعه خراسان رضوی كه در تاریخ سوم آذر ماه با حضور اكثریت اعضای شورا برگزار شد چارت معاونت‌های این حزب در استان تكمیل شد.

جلسه شورای شهرستانی حزب اعتدال و توسعه شهرستان مراغه برگزار شد

استان : آذربایجان شرقی
1395/9/3

روز چهارشنبه 3 آذر ماه جلسه شورای شهرستانی حزب اعتدال و توسعه در شهرستان مراغه با حضور جناب آقای دکتر کریمی دبیر حزب در استان آذربایجان شرقی تشکیل شد.

شانزدهیم جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان آذربایجان غربی تشکیل شد

استان : آذربایجان غربی
1395/9/3

بر اساس دعوت قبلی، شانزدهمین جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان آذربایجان غربی در روز چهارشنبه مورخه 3 آذر ماه با حضور اعضاء محترم شورا راس ساعت 16:30 در محل دفتر حزب استان برگزار گردید.

همایش بزرگ تبیین جایگاه زنان در دولت اعتدال برگزار شد

استان : کردستان
1395/9/2

در تاریخ 02/09/95 در سالن شهید مطهری شهر قروه همایش بزرگ تبیین جایگاه زنان در دولت اعتدال، با حضور گسترده بانوان این شهرستان و اعضای سازمان بانوان حزب در استان از شهرهای کامیاران، بیجار و سنندج برگزار شد.

نشست مشترک شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان قزوین و مجمع مشورتی توسعه قزوین برگزار شد

استان : قزوین
1395/9/2

روز سه شنبه 2 آذر ماه نشست مشترک شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان قزوین و مجمع مشورتی توسعه این استان با حضور خانم دکتر اربابی معاون محترم توسعه منابع انسانی و هماهنگی امور استان‌های سازمان برنامه و بودجه و جناب آقای مهندس شجاع، رییس مجمع مشورتی توسعه استان‌ها در دفتر حزب برگزار شد.

بیانیه حزب اعتدال و توسعه خراسان رضوی در واكنش به لغو سخنرانی دكتر علی مطهری در مشهد

استان : خراسان رضوی
1395/8/30

به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان خراسان رضوی، حزب اعتدال و توسعه خراسان رضوی در واكنش به لغو سخنرانی دكتر علی مطهری در مشهد بیانیه‌ای صادر کرده است که متن آن بدین شرح است:

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی

استان : اصفهان
1395/8/28

تنها شرط رسیدن به حکمرانی مطلوب برقراری گفتمان اعتدال است. به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان اصفهان،