اخبار استان ها


جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان سیستان و بلوچستان با حضور دکتر شجاعی تشکیل شد

استان : سیستان و بلوچستان
1395/8/26

عصر روز چهارشنبه 26 آبان ماه جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان سیستان و بلوچستان با حضور دکتر شجاعی معاون استان‌ها، کانون‌ها و سازمان‌های حزب و همچنین سید معروف صمدی رئیس سازمان اقوام حزب جناب آقای مهندس شاهین غازی بیات قائم مقام کمیته تشکیلات و سازماندهی تشکیل شد.

دیدار اعضای هیأت رئیسه حزب اعتدال و توسعه استان سیستان و بلوچستان با معاون سیاسی استاندار

استان : سیستان و بلوچستان
1395/8/26

ظهر روز 26 آبان ماه اعضای هیأت رئیسه حزب اعتدال و توسعه استان سیستان و بلوچستان به همراه دکتر شجاعی معاون استان‌ها، کانون‌ها و سازمان‌های حزب با جناب آقای جمشید نژاد معاون محترم سیاسی، اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کردند.

شورای استانی حزب آذربایجان شرقی تشکیل جلسه داد

استان : آذربایجان شرقی
1395/8/26

جلسه شورای حزب اعتدال و توسعه استان آذربایجان شرقی عصر چهارشنبه 26 آبان ماه با حضور اکثریت اعضا و روسای کانون‌های اساتید، فرهنگیان و کارگران در دفتر حزب تشکیل شد.

دبیرحزب اعتدال و توسعه گلستان در نشست شوراهای غرب استان این حزب گفت: دولت تدبیر و امید بهترین شاهد میانه روی است

استان : گلستان
1395/8/26

حزب اعتدال و توسعه استان گلستان در دور جدید فعالیت خود اقدام به برگزاری همایش شوراهای شهرستان غرب استان نمود. اقدام به فراگیری و توسعه تشکیلاتی حزب اعتدال و توسعه گلستان با توجه به ظرفیت‌های استان و حزب اعتدال و توسعه، با استقبال خوب فعالان سیاسی اجتماعی مواجه شده است.

در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به البرز صورت گرفت

استان : البرز
1395/8/26

نقش محوری حزب اعتدال و توسعه درسازمان دهی استقبال مردمی. به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان البرز،

شورای شهرستان جاجرم استان خراسان شمالی تشکیل شد

استان : خراسان شمالی
1395/8/25

در راستای سیاست‌های حزب اعتدال و توسعه در استان خراسان شمالی و در اولین اقدام جهت تاسیس شاخه‌های شهرستانی حزب، در روز سه شنبه ۲5 آبان ۹۵ طی هماهنگی لازم، با حضور اعضای شورای مرکزی استان در شهرستان جاجرم نسبت به معرفی دبیر و شورای شهرستان اقدام لازم به عمل آمد.

دومین نشست کانون کشاورزی حزب برگزار شد

استان : تهران
1395/8/25

دومين نشست کانون كشاورزي حزب اعتدال و توسعه 25 آبان ماه به ریاست دکتر محمد شجاع الدینی و با حضور دكتر اسماعيل شجاعي معاون کانون‌ها و سازمان‌های حزب و مهندس غازی بیات قائم مقام کمیته تشکیلات حزب در محل دفتر رسمی حزب اعتدال و توسعه برگزار شد.