اخبار استان ها


دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان بابل منصوب شد

استان : مازندران
1395/8/12

به گزارش پرتال اطلاع رسانی حزب اعتدال و توسعه به نقل از روابط عمومی حزب اعتدال و توسعه استان مازندران، با حضور دبیر و معاون سیاسی حزب استان در نشست شورای شهرستانی در بابل علی فیروزمندی بعنوان دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان بابل منصوب شد.

جلسه شورای سیاسی استان فارس با حضور دبیر و جمعی از فعالان سیاسی استان برگزار گردید

استان : فارس
1395/8/12

حرکت نوین حزب اعتدال و توسعه فارس در ساختار جدید احزاب با تشکیل شورای سیاسی حزب در استان فارس و استقبال افراد و بزرگان صاحبان نفوذ سیاسی، اجتماعی، قومی، صنفی و دانشگاهی، اولین جلسه شورای سیاسی حزب اعتدال و توسعه استان فارس با شرکت 4 نماینده سابق مجلس 3 هیئت علمی و رییس دانشگاه، یک نماینده از شهرداران استان فارس و افرادی از اتاق اصناف معتمدین صاحب نفوذ قومی برگزار شد.

با تدبیر دولت اعتدال قفل 22 ساله ورزشگاه نقش جهان شکست

استان : اصفهان
1395/8/12

به گزارش پرتال رسمی حزب اعتدال و توسعه به نقل از روابط عمومی حزب اعتدال و توسعه استان اصفهان، ورزشگاه نقش جهان با حضور معاون اول رییس جمهور و دولتمردان تدبیر و امید پس از 22 سال انتظار افتتاح شد.

اولين جلسه شورای جديد حزب اعتدال و توسعه خراسان رضوی برگزار گرديد

استان : خراسان رضوی
1395/8/12

به گزارش پرتال رسمی حزب اعتدال و توسعه به نقل از روابط عمومی حزب استان خراسان رضوی، اولين جلسه شورای استانی جدید حزب اعتدال و توسعه خراسان رضوی با حضور ١٥ نفر از اعضای اين حزب در مشهد برگزار شد.

حضور پررنگ نمايندگان اصناف در حزب اعتدال و توسعه شاخه خراسان رضوی

استان : خراسان رضوی
1395/8/11

سه شنبه 11 ابان ماه جلسه‌ای با حضور دبیر و چند تن از اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه خراسان رضوی با حضور حدود 50 نفر از هوادارن شاخه اصناف در فضایی گرم و صمیمی برگزار گردید.

جلسه شورای استانی حزب در خراسان شمالی با حضور دکتر شهریاری تشکیل شد

استان : خراسان شمالی
1395/8/11

در روز سه شنبه ۱۱ آبان ماه ۹۵ شورای استانی حزب اعتدال و توسعه خراسان شمالی در سلسله نشست‌های سیاسی و هم اندیشی‌های محلی-منطقه‌ای خود جلسه صمیمانه‌ای را با جناب آقای محمد مهدی شهریاری نماینده اصلاح طلب مجلس هشتم مردم خراسان شمالی و سرکنسول فعلی جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت آلمان، تشکیل داد. در این جلسه ضمن تبادل نظر و گفتگو با ایشان پیرامون مسائل ملی و منطقه‌ای، خصوصاً موضوع برجام، صحبت‌ها و توصیه‌های ارزشمندی را از جانب ایشان شاهد بودیم؛