اخبار استان ها


گزارش جلسه فعالان سیاسی استان با نمایندگان دولت تدبیر و امید در استانداری خراسان رضوی

استان : خراسان رضوی
1395/7/26

عصرروز ۲۶ ام مهرماه جلسه ای با حضور نمایندگانی از هیات دولت با مسولان و فعالان سیاسی استان خراسان رضوی برگزار شد .

برگزاری همایش حزب اعتدال و توسعه در گنبد

استان : گلستان
1395/7/25

حزب اعتدال توسعه استان گلستان در دور جدید فعالیت اقدام به برگزاری دو همایش نمود. همایش نخست فراخوان اعضا حزب اعتدال و توسعه از سراسر استان در شهریور 1395 و همایش اخیر با حضور اعضا شورای استان و هم چنین هشت شهرستان از شرق استان بوده است. حزب اعتدال و توسعه استان گلستان با این اقدام نسبت به فراگیری و توسعه تشکیلاتی را در دستور کار خود قرار داده است.

دعوت استانداری خراسان رضوی از احزاب فعال خراسان رضوی

استان : خراسان رضوی
1395/7/22

اولین جلسه هیئت رئیسه موقت خانه احزاب خراسان رضوی با حضور دکتر حشمتیان رئیس خانه احزاب ایران، دکترحسینی معاون سیاسی استاندار و سید مسعود محولاتی مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی صبح روز پنج شنبه برگزار گردید که از مصوبات این جلسه تشکیل یک هیئت رئیسه 15 نفره بود که قرار شد طی مکانیزم مشخصی به زودی با همکاری استانداری خراسان رضوی بصورت جداگانه از بين احزاب انتخاب شوند.

دیدار اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان زنجان با فرماندار شهرستان زنجان

استان : زنجان
1395/7/18

شامگاه یکشنبه هجدهم مهر ماه اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان با دکتر رسول بیات فرماندار جدید زنجان دیدار کردند.

حیدر علی ‎عابدی در دفتر حزب اعتدال و توسعه اصفهان

استان : اصفهان
1395/7/9

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در دفتر حزب اعتدال و توسعه استان اصفهان گفت: عدم احیای تالاب در وضعیتی بحرانی می تواند فلزات سنگین ته نشین شده در تالاب را به ریزگرد تبدیل کرده و احتمال وقوع سرطان و بیماری‌های تنفسی را نه تنها در استان اصفهان بلکه در استان‌های هم‌جوار نیز فراهم کند.