اخبار استان ها


همایش شورای حزب اعتدال و توسعه شهرستان دیواندره در استان كردستان با عنوان همایش توسعه دیواندره برگزار شد

استان : کردستان
1395/11/4

با حضور اعضای حزب در این شهرستان و تعدادی از اعضای شورای حزب در سایر شهرستان‌ها و هم چنین دبیر حزب در استان و معاونین وی و با حضور ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه استان كردستان جناب آقای دكتر نصراللهی زاده روز دوشنبه مورخ 4/11/95 در سالن اجتماعات فردوسی این شهرستان برگزار گردید.

شورای استانی حزب اعتدال و توسعه خوزستان تشکیل جلسه داد

استان : خوزستان
1395/11/4

دوشنبه چهارم بهمن ماه 95 جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه خوزستان با حضور دبیر استان و اعضای شورای استانی برگزار شد.

نشست اعضای شورای استانی حزب اعتدال و توسعه قزوین با معاون سیاسی حزب و استاندار

استان : قزوین
1395/10/30

جمعه شب سی‌ام دی ماه، اعضای شورای استانی و مسئولین کانون‌ها و سازمان‌های حزب اعتدال و توسعه قزوین با دکتر محمود واعظی معاون سیاسی حزب و دکتر همتی استاندار قزوین نشستی را برگزار کردند.

دفتر حزب اعتدال و توسعه استان زنجان با حضور معاون سیاسی حزب و استاندار و فرماندار زنجان افتتاح شد

استان : زنجان
1395/10/29

دکتر محمود واعظی عصر پنج شنبه 30 دی ماه در مراسم افتتاح دفتر حزب اعتدال و توسعه استان زنجان، با اشاره به رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: قطعاً فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی تنها نه برای حزب بلکه برای کشور خلاء جدی محسوب می شود.

جلسه هم اندیشی شورای استان فارس با حضور رییس كمیته آموزش و مطالعات حزب برگزار شد

استان : فارس
1395/10/29

پنجشنبه 29 دی ماه جلسه هم اندیشی شورای استانی فارس با حضور جناب آقای دكتر خسرو رحمانی عضو شورای مرکزی و رییس محترم كمیته آموزش و مطالعات حزب و جناب میر اعظم هاشمی دبیر حزب در استان فارس و اعضای شورای استان فارس و مسئولین سازمان‌ها و كانون‌ها در محل دفتر معاونت شهرستان‌های حزب، تشكیل شد.

دیدار اعضای شورای استانی و دبیران شهرستان‎های آذربایجان غربی با مهندس ترکان

استان : آذربایجان غربی
1395/10/28

به منظور بررسی مسائل و مشکلات دبیران و اعضای شورا و سازمان‌ها و کانون‌های حزب اعتدال و توسعه و عملکرد و جایگاه روابط آنها با مردم و ایجاد زمینه تعامل و تفاهم فیمابین آنها و فرمانداری و مدیریت‌های شهرستان ماکو بعد ظهر روز سه شنبه مورخ 28/10/95 جلسه‌ای با حضور جناب آقای مهندس ترکان مشاور عالی رئیس جمهور و دبیر شورای عالی اقتصادی مناطق آزاد کشور و عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و سید فتاح حسینی رئیس شورای استانی و دکتر محمدی دبیر حزب استان در سالن کنفرانس منطقه آزاد اقتصادی ماکو تشکیل گردید.

شورای سیاستگذاری حزب اعتدال و توسعه شهرستان اهواز تشکیل شد

استان : خوزستان
1395/10/26

یکشنبه 26 دی ماه در راستای تداوم اندیشه اعتدالی زنده یاد حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی شورای حزب اعتدال و توسعه شهرستان اهواز با حضور دبیر حزب در استان خوزستان شکل گرفت.