اخبار استان ها


حضور جناب آقای مرتضی بانک در دفتر حزب اعتدال و توسعه کرمان

استان : کرمان
1395/10/25

عصر شنبه بیست و پنجم دی ماه، جناب آقای مرتضی بانک، عضو شورای مرکزی و رئیس هیأت اجرایی حزب اعتدال و توسعه که به منظور شرکت در مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به کرمان سفر کرده بودند، با حضور در دفتر حزب اعتدال و توسعه استان کرمان با اعضای شورای استانی و تعدادی از نمایندگان شهرستان‌های کرمان دیدار و گفتگو کردند.

مراسم ترحیم سومین روز ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار امام و اسوه صبر و اعتدال روز پنجشنبه در مسجد جامع تبریز برگزار شد

استان : آذربایجان شرقی
1395/10/23

مراسم بزرگداشت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور دبیر و معاونان و کانون‌های فرهنگیان، کارگری و کار فرمایی، کشاورزی و سایر اعضای حزب اعتدال و توسعه استان آذربایجان شرقی و خیل انبوه دوستداران ایشان در مسجد جامع تبریز برگزار شد.

مراسم با شکوه بزرگداشت حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در شهرستان لردگان استان چهارمحال بختیاری برگزار شد

استان : چهارمحال بختیاری
1395/10/22

روز چهارشنبه 22 دی ماه در شهرستان لردگان با همکاری ستاد ارتحال شهرستان، فرمانداری شهرستان، دفتر حامیان مردمی دولت تدبیر و امید و حزب اعتدال و توسعه شهرستان مراسم با شکوهی با خیل عظیمی از مردم شهید پرور در حسینیه گلزار شهدا برگزار گردید.

حضور فعال حزب اعتدال و توسعه آذربایجان غربی در برنامه‌ها و فعالیت‌های اجتماعی به مناسبت بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره)

استان : آذربایجان غربی
1395/10/22

در پی اعلام خبر درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، که مقارن با بیست و سومین جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه بود، ضمن اظهار تاسف و اندوه عمیق مسئولین و اعضای شورا، در همان جلسه با بررسی ابعاد موضوع و بحث روی چگونگی اقدام حزب در استان در این خصوص تمهیدات لازم اتخاذ شد.

مراسم ترحیم و گرامی داشت حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی(ره) در یاسوج با همکاری حزب اعتدال و توسعه برگزار شد

استان : کهکیلویه و بویراحمد
1395/10/22

مراسم ترحیم و بزرگداشت یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی(ره) در یاسوج با همکاری حزب اعتدال و توسعه برگزار شد.

اولین جلسه شورای سیاستگذاری حزب اعتدال و توسعه بخش رودشت شهرستان لردگان تشکیل شد

استان : چهارمحال بختیاری
1395/10/17

عصر جمعه 17 دی ماه با حضور امید جلیل پور رییس کانون ایلات و عشایر استان چهارمحال بختیاری اولین جلسه شورای سیاستگذاری حزب اعتدال و توسعه در بخش رودشت شهرستان لردگان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد.

شورای شهرستان آق قلا حزب اعتدال و توسعه استان گلستان تشکیل شد

استان : گلستان
1395/10/16

عصر پنج شنبه شانزدهم دی ماه، جلسه شورای شهرستانی آق قلا با حضور جناب آقای حاکی دبیر شورای استانی حزب اعتدال و توسعه گلستان و فعالان سیاسی اجتماعی شهرستان، سازماندهی شد.