کد خبر: ۱۳۷۱
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۵:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۵

کانون کشاورزی حزب در 20 استان کشور دارای تشکیلات منسجم و فعال شددر جلسه روز چهارشنبه 15 دی ماه اعضای شورای سیاست گذاری کانون کشاورزی حزب، آقای مهندس رسول سلگی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی استان البرز را به عنوان مسئول کمیته تشکیلات کانون انتخاب کردند. گفتنی است، با هماهنگی معاونت استان‌های کانون کشاورزی و دبیران حزب در استان‌ها، این کانون در حال حاضر در 20 استان کشور دارای تشکیلات استانی است و تا پایان دی ماه شعب استانی کانون در مابقی استان‌ها شروع بکار خواهند کرد.


به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در کانون کشاورزی،

در این جلسه که به ریاست آقای دکتر شجاع الدینی، رییس کانون کشاروزی برگزار شد، سرکار خانم دکتر پاسبان، عضو هیات علمی موسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی به عنوان رییس کارگروه تخصصی برنامه‌ریزی، بازرگانی و اقتصاد تولید کانون معارفه شد. همچنین آقای دکتر طاهری، مشاور رییس سازمان نظام دامپزشکی و مدیرعامل صندوق تعاون و رفاه این سازمان به عنوان سرپرست کارگروه تخصصی دامپروری و دامپزشکی منصوب شد.

در ادامه، اعضای شورا راهکارهای معرفی و ارتباط موثر کانون کشاورزی در ستاد و استان‌ها را با نهادهای تصمیم‌گیر اجتماعی و تخصصی مورد بحث قرار دادند.

از مصوبات این جلسه، برنامه‌ریزی برای برگزاری نشست مشترک کانون با روئسای کمیسیون‌های مرتبط مجلس شورای اسلامی از جمله کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی، کمیسیون اقتصادی و کمیسیون صنایع و معادن بود.

همچنین مقرر شد کارگروه تخصصی برنامه ریزی، بازرگانی و اقتصاد تولید در جلسه آتی شورا، گزارش مقایسه‌ای از وضعیت بودجه، اعتبارات و یارانه بخش کشاورزی نسبت به کل اقتصاد در ایران و چند کشور همگن آسیایی و اروپایی ارائه کند.