کد خبر: ۱۱۷۳
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۰:۰۴:۱۹ - ۱۳۹۵/۷/۹

بیانیه پایانی هفتمین همایش استان ها و کانون های حزب اعتدال و توسعهبیانیه پایانی هفتمین همایش استان ها و کانون های حزب اعتدال و توسعه با شعار: تداوم امید، آرامش، رونق اقتصادی


 بیانیه پایانی هفتمین  همایش استان ها و کانون های حزب اعتدال و توسعه با شعار: تداوم امید، آرامش، رونق اقتصادی

هفتمین نشست فصلی حزب اعتدال و توسعه در آستانه ماه پیروزی خون بر شمشیر و غلبه منطق بر زور با حضور دبیران استانی، کانون‌ها و شورای مرکزی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد و بیانیه پایانی نشست به شرح زیر منتشر گردید:

  1. حزب اعتدال و توسعه برآمده از بطن جامعه اسلامی، پویایی خود برای خدمت به پیشرفت و توسعه کشور را در پرتو تلاش جمعی سرمایه انسانی با ایمان، متخصص و خلاق ایران اسلامی از همه اقشار و قبائل و طوائف و مذاهب و زن و مرد مي‌داند و بر این اساس از مسئولین حزب در سراسر کشور انتظار دارد در جهت وحدت و انسجام ملی که بیانگر اقتدار کشور است تلاش نمایند.

  2. حزب اعتدال و توسعه به عنوان قطره‌ای از دریای خروشان ملت عزیز استمرار تفکر اعتدال برآمده از آموزه‌های قرآنی و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را ملاک هم‌فکری و همکاری با همه اقشار، مردم و تشکل‌ها و احزاب مي‌دانسته و منش و روش رئیس جمهور محبوب، دکتر حسن روحانی را تبلور عالی این اندیشه و مظهر وفاق و وحدت ملی و ارتقا جایگاه جمهوری اسلامی در جهان مي‌دارند.

  3. حزب اعتدال و توسعه توافق برجام را حکمتی مبتنی بر عزت نظام جمهوری اسلامی برای افزایش قدرت ملی و ایجاد فضای مستعد بین‌المللی برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای کشور مي‌داند و از تصمیم مسئولین نظام بویژه مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محبوب و سایر قوا حمایت کرده و قدراتی مي‌کند زیرا اطمینان دارد ظرفیت عظیم فکری علمی و تجربی آزاد شده خادمین کشور از بن‌بست‌های ناشی از تحریم و تهدید ظالمانه بدخواهان ملت ایران مي‌تواند به عظمت و اقتدار ملی و رونق و شکوفایی اقتصاد مقاومتی که آثار کاهش تورم و افزایش درآمد ملی را شاهدیم کمک کند.

  4. حزب اعتدال و توسعه به عنوان حامی و پشتیبان دولت تدبیر و امید از همه نیروهای طرفدار گفتمان اعتدال و دولت تدبیر و امید انتظار دارد از این فرصت تاریخی که برای ارتباط عمیق میان دولت و ملت و تعامل میان قوا و نهادها در داخل و کشورهای علاقمند به روابط مبتنی بر احترام متقابل در خارج بدست آمده مراقبت کنند و در تداوم این همبستگی ملی به عنوان عامل اصلی اقتدار منطقه‌ای و بین‌المللی جمهوری اسلامی کوشا باشند.

برچسب ها