کد خبر: ۱۴۲۰
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۳:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۹

شورای حزب اعتدال و توسعه شهرستان های گنبدکاوس و گالیکش تشکیل شدعصر روز نهم بهمن ماه با حضور علاقه مندان و فعالان سیاسی اجتماعی و سخنرانی دبیر شورای استان گلستان حزب اعتدال و توسعه، شهرستان‌های گنبد و گالیکش اعضا شورای شهرستان خود را انتخاب کردند.


به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان گلستان،

مهندس امیر خاکی در این مراسم، ضمن تسلیت و فقدان بزرگ دانستن رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به واقع یکی از ستون‌های اصلی نظام و انقلاب بودند و نمی‌توان جمهوری اسلامی ایران را بدون نام و تلاش‌های بی شائبه ایشان به یاد آورد.

دبیر شورای استان گلستان حزب اعتدال و توسعه در ادامه افزود: نگاه توسعه محور و توجه به مردم از شاخص‌های اصلی حضرت آیت الله هاشمی بود و باید ایشان را پدر "اعتدال گرایی" دانست. چرا که توسعه پایدار و بهبود وضعیت مردم را، جز به اعتدال و استفاده از همه ظرفیت‌های کارشناسی کشور، متحقق نمی‌دانستند.

وی با پرهیز از تندروی و ایستادن در نقطه ثقل همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی، ثابت کردند که کشور ما برای پیشرفت و دستیابی به توسعه هرچه تمام‌تر، صرفاً نیاز به نگاه و عملکرد اعتدالی دارد.

مهندس امیر خاکی هم چنین در پایان افزود: به همه شما عزیزان توصیه می‌کنم که در عین اینکه اساسنامه و مرامنامه حزب اعتدال و توسعه را مدنظر دارید، مشی و گفتمان حضرت آیت الله هاشمی رحمه علیه را، نیز مورد توجه قرار دهید و از آن بهره بگیرید. اعتدال صرفاً یک کلمه و اسم نیست، بلکه یک گفتمان است و زندگی و عملکرد حضرت آیت الله هاشمی، همیشه بر مدار اعتدال و توسعه بوده است.