کد خبر: ۱۴۲۱
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۲:۱۹ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

نشست صمیمی اعضای حزب اعتدال و توسعه استان خراسان شمالی با دبیرکلخراسان شمالی در آغازین روز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی پذیرای حضور گرم و صمیمانه جناب آقای دکتر نوبخت؛ سخنگوی دولت و معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و نیز دبیرکل حزب اعتدال و توسعه بود. آقای دکتر ایرانی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی، ضمن حضور در جمع اهالی سیاست و احزاب و عرض خیرمقدم به حاضرین و دکتر نوبخت، به بیان شرایط سیاسی حاکم بر جامعه و ارائه گزارش از فعالیت‌های گروه‌های سیاسی در عرصه استان پرداختند.


به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان خراسان شمالی،

در این سفر که به منظور معارفه رییس جدید سازمان برنامه و بودجه استان و نیز پیگیری طرح‌ها و مصوبات سفر شش ماه پیش دکتر نوبخت و نیز روند اجرای پروژه‌ها و مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید انجام گرفت. وی ضمن افتتاح چند پروژه؛ در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری خراسان شمالی نیز شرکت فرموده و سپس بلافاصله بنا به دعوت و هماهنگی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان خراسان شمالی و با توجه به قول ایشان در سفر قبلی جهت دیدار و گفتگوی نزدیک با فعالان سیاسی و احزاب حامی دولت و نیز اعضای شورای مرکزی و هواداران حزب اعتدال و توسعه، راس ساعت ۱۶ همان روز در جمع پرشور این عزیزان حضور یافتند، که این نشست حدود ۲ ساعت بطول انجامید.

جلسه با میزبانی حزب اعتدال و توسعه و دبیر حزب در استان جناب آقای محمد قنبری و ارائه گزارش وضعیت فضای سیاسی استان و فعالیت‌های احزاب حامی دولت در استان و نیز فعالان سیاسی اجتماعی طرفدار دولت و اعلام مراتب تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی دولتمردان و به خصوص نقش اساسی و مهم جناب دکتر نوبخت مرحله آغازین خود را طی نمود.

در ادامه نمایندگان و دبیران ده حزب و گروه و فعال سیاسی با صراحت و شفاف به بیان دیدگاه‌های حزبی و شخصی خود پرداختند و اغلب ضمن تشکر از زحمات دولت تدبیر و امید در سال‌های سخت گذشته، نسبت به دغدغه‌ها و نگرانی‌هایشان درموضوع برخی کاستی‌ها در عملکرد دولت مردان و ضعف تیم اطلاع رسانی دولت و برخی قوانین و مصوبات و اقدامات که ممکن است روی رأی مردم در انتخابات پیش رو اثر گذار باشد، پرداختند و خواستار توضیحات و رفع ابهام از بسیاری مسائل که ضرورتاً در ایام گزارش عملکرد دولت ضروری است، شدند.

دکتر نوبخت، ضمن استماع صمیمانه و صبورانه تمامی مباحث و گزارشات، در بحث‌های انتصابات دولت، عملکرد اقتصادی و ارتقاء شرایط کشور از تورم کشنده ۴۷ درصدی به تراز یک رقمی ۸ درصدی، رشد اقتصادی منفی ۷ به مثبت ۷ درصد، پرداخت و بسیاری از بدهی‌ها و مطالبات کارکنان دستگاه‌ها و بخش کشاورزی و پروژه‌های نیمه تمام و عمرانی جدید در کشور و شرایط روبه رشد و امیدوار کننده پسابرجامی و تولید و خودکفایی در سال اقتصاد مقاومتی، آن هم در بدترین وضعیت درآمدی دولت با سالانه ۳۷میلیارد دلار و بسیاری نکات ارزنده دیگر به ابهامات طرح شده و روشنگری حامیان دولت پرداختند، که رضایتمندی بسیاری را به همراه داشت.

وی ضمن سفارش تمامی دوستان به رعایت جانب انصاف در نقدها و حمایت‌ها و نیز رعایت وحدت و همدلی برحمایت دولت تدبیر و امید تاکید ورزیدند.