کد خبر: ۱۴۲۳
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۲:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان البرز تشکیل شدشامگاه سه شنبه ۱۲ بهمن ماه جلسه هفتگی شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان البرز با حضور اعضای شورای استان، روئسای شهرستان‌ها و آقای غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه برگزار شد.


به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان البرز،

در ابتدای این جلسه دکتر صلاح الدین دلشاد رئیس و دبیرحزب اعتدال و توسعه استان ضمن گرامی داشت دهه فجر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی یک حادثه نبود بلکه یک انسجام، وحدت، همدلی مردم و نشانگر یک پیام خاص فرهنگی تکیه بر ارزش‌های دینی و معنوی داشت.

وی در ادامه با توجه به اینکه باید تفکر اعتدال نهادینه شود، افزود: با آرامش، تلاش، سازندگی، توسعه و افکارمثبت در جهت پیشرفت کشور گام برداشته و تفکر اعتدال را سرلوحه کار خود و این تفکر را تقویت و لازم باقی ماندن این راه را، سعی و کوشش و بردباری دانست.

صلاح الدین دلشاد با اشاره به دستاوردهای دولت اظهارکرد: تحولات مثبت و دستاوردهای دولت مورد پوشش کامل رسانه‌ای قرار گیرد و یکی از این مهم‌ها برجام می‌باشد و اقدامات انجام شده در این راستا مانند، فعالیت دسترسی بانک‌ها، با بانک‌های خارجی، تقویت خطوط هوایی و ارائه خدمات کشتیرانی توسط خارجی‌ها می‌باشد.

غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی حزب با اشاره به شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: باید همایش‌ها و جلسات متعددی در مورد ابعاد شخصیتی آیت الله هاشمی برگزار شود و از ویژگی‌های آن مرحوم می‌توان به ذکاوت سیاسی، پیگیری، صبر و تحمل، زمان شناس و تیزهوشی اشاره کرد.

وی افزود: اگر هاشمی نیست هاشمی‌ها و تفکر آن هستند، میراث به جامانده از آن عالم فقید عقلانیت و اعتدال می‌باشد و ما ادامه دهنده راه آن هستیم.

منصور وحیدی معاون سیاسی حزب استان ضمن ارائه عملکرد کمیته انتخابات تصریح کرد: به تمامی اعضای شورای استانی و شهرستان‌ها ابلاغ کردیم که کاندیداهای مورد نظرخود درحوزه‌های مربوطه را معرفی کنند و در این مدت باقی مانده بتوانیم مورد ارزیابی و پالایش قرار دهیم.

اکبر حیدری معاون کانون‌ها و سازمان‌های استان با توجه به سفری که رئیس جمهور به البرز داشت، افزود: سفر آقای دکتر روحانی به البرز برای دومین بار طی مدت کوتاه نشانگر اهمیت و نقش استان در عرصه‌های مختلف ‌می‌باشد و امید است که آثار مثبت و باعث امید و توسعه استان شود.

در پایان جلسه سیدحمید موسوی عضو شورای استانی به چگونگی نحوه تعامل با احزاب مختلف و دستگاه‌های اجرایی استان پرداخت.