کد خبر: ۱۴۲۶
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۳:۵۷:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۵

مراسم بزرگ داشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شیراز با حضور مرتضی بانک برگزار شدپانزدهم بهمن ماه در مسجد فاطمه زهرا شیراز مراسم بزرگ داشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور انبوه جمعیت، دبیران شهرستان‌های استان فارس برگزار شد. بنرها و شعارهایی در مورد ابعاد گوناگون حضرت آیت الله، شکوه و جلوه روحانی حماسی خاصی به فضای محل مراسم داده بود.


 

 

به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان فارس،

این مجلس با حضور حسین مرعشی استاندار سابق و مدیران دولت تدبیر و امید و دعوت از گروه‌های همسو به میزبانی و مدیریت حزب اعتدال و توسعه فارس برگزار گردید علیرغم روز تعطیل و سردی هوا با همت کانون‌های حزب به ویژه کانون فرهنگیان وحضور اعضای کانون ایلات و عشایر با لباس‌های سنتی انبوه جمعیت را در فضای داخل مسجد و بیرون و خیابان‌های اطراف فراهم ساخت.

میر اعظم هاشمی دبیر استان فارس با مقدمه‌ای ضمن تشکر و خوش‌آمدگویی به جمعیت مشتاق مطالبی در خصوص صبر و استقامت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت، آنها که به نیت مصادره آمده و ظاهری گریان و دلی خندان داشتند به سنگ درک مردمی خوردند که ته قلب بهترین القاب نثار بزرگ مرد تاریخ انقلاب که همیشه همراه و مدافع منافع ملی و مردم بود کردند.

پس از آن سخنران اصلی جلسه جناب آقای مرتضی بانک از اعضای شورای مرکزی و رییس محترم هیأت اجرایی حزب اعتدال و توسعه، ابعاد ناگفته‌ای از رفتار مدیریتی و اقتدار دولت توانمند سازندگی و عبور از بحران خرابی‌های جنگ، اداره دولت پس از جنگ و عبور از تحریم‌های بین‌اللملی بدون پشتوانه درآمد نفتی را بیان داشت.

بانک در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان داشت: به فضاسازی دولت آیت الله هاشمی برای ظهور جریان اصلاحات اشاره کرد و نسبت به صبر و تحمل وی در برابر نامهربانی‌ها و پاسخ به دهن کجی‌های نابخردان خناس اشاره کرد، که موجب استقبال جمعیت حاضر قرار گرفت.

معاون اجرایی حزب اعتدال و توسعه اشاره به مدیریت باز آیت الله هاشمی کرد و گفت: دفتر ایشان به روی همه، در همه حال باز بود و بیشتر توجه به اهل عمل و خدمتگزاری به مردم داشت.

بانک ادامه داد: آیت الله همیشه مدافع منافع ملی و کرامت مردم و آزادی‌های قانونی منبعث از قانون اساسی بود و هیچگاه حتی برای فرزند خود وساتط نکرد و طلب عفو ننمود بلکه خواهان پیگیری از مجاری قانونی با عدالت در محکمه عادل بود. همیشه حامی رهبر و مدافع نظام بود عافیت طلبی نکرد و هر جا نظام و مردم نیاز داشت در صحنه بود.