کد خبر: ۱۴۲۷
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۹:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸

حضور معاون سیاسی حزب اعتدال و توسعه در بین اعضای شورای استانی سمنانجلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه استان سمنان با حضور آقای دکتر محمود واعظی معاون محترم سیاسی حزب در بین اعضای شورای استان سمنان و ریاست مهندس امیر افسردیر دبیر حزب در استان برگزار شد.


به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان سمنان،

در این نشست ابتدا مهندس افسردیر دبیر حزب در استان سمنان، به ارائه گزارش جامعی از نحوه شکل‌گیری، سازماندهی و ساختار فعلی حزب و عملکردهای پیشین (نقش آفرینی موثر و ملموس تشکیلات استان در دو رخ‌داد مهم، انتخابات مجلس دهم و پیروزی در انتخابات ۹۴ به طوری که از ۴ نماینده استان دو نماینده کاندیدای اختصاصی حزب بوده و به مجلس راه یافتند، سفر کاروان تدبیر و امید و دستاوردهای همراه آن که حضور جدی و محسوس اعضا و عناصر تشکیلاتی در راه اندازی و ساماندهی ستادهای استقبال مردمی درپی داشت، پرداخت.

سپس به مباحثی پیرامون راه اندازی و تشکیل دفاتر شهرستانی، ارتقا توان تشکیلاتی، آموزش و سازماندهی و عضوگیری چشمگیر از سوی ایشان پرداخته شد. وی توفیق در طرح و بسط گفتمان اعتدال از طریق هم‌افزایی و مشارکت فراگیر آحاد ملت و گروه‌ها و اقشار هدف را دستاوردهای حزب در استان سمنان بر شمرد.

در ادامه نشست رییس شورا، معاون سیاسی، معاون شهرستان‌ها و رییس کانون اساتید و مسئول کمیته آموزش استان و دبير شهرستان شاهرود هر یک به طور جداگانه و مبسوط به ارائه گزارش از عملکرد حوزه‌های تحت تصدی و همچنین طرح موضوعات و مباحث استانی مربوط به بخش خود پرداختند.

در انتهای جلسه معاون محترم سیاسی حزب جناب دکتر محمود واعظی به تبیین و تشریح مواضع و مباحث مختلف تشکیلاتی و سیاسی و اولویت‌های پیش روی پرداختند که اهم نکات سخنان ایشان بدین شرح است:

  1. ضرورت خدمت رسانی به مردم و تعمیق گفتمان اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط‌ها
  2. ضرورت اطلاع رسانی خدمات دولت به مردم و لزوم تقویت اعتماد عمومی به نظام و انقلاب
  3. تقویت توان تشکیلاتی و توسعه آموزش محور عناصر تشکیلاتی
  4. ظهور و حضور موثر حزب در انتخابات پیش روی در راستای مشارکت حداکثری و پاس داشت دستاوردهای انقلاب اسلامی از طریق شور بخشی و تشویق و دعوت و مشارکت جدی در امر انتخابات
  5. آموزش تشکیلاتی و توسعه کیفی حزبی
  6. پیگیری مطالبات عمومی مردمی

دکتر واعظی به عنوان سخن پایانی به تبیین جامع عملکرد دولت تدبیر و امید در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی پرداختند.