کد خبر: ۱۴۲۸
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۲۲:۵۵:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۱

گردهمایی بزرگ اعضا و هواداران حزب اعتدال و توسعه گلستان با حضور دبیرکلپنجشنبه شب 21 بهمن 95 دکتر محمدباقر نوبخت دبیرکل محترم حزب اعتدال و توسعه در گردهمایی بزرگ اعضا و هواداران این حزب در استان گلستان حضور یافت.


به گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه و به نقل از روابط عمومی حزب در استان گلستان،

دکتر نوبخت ضمن گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با به فرجام رسیدن برجام، آنچه که برای جوانان و مردم صورت گرفت، پاره کردن زنجیری بود به پای مردم کشور، با بی‌تدبیری، بسته شده بود. در واقع پرونده هسته‌ایی ایران را با سوءمدیریت و جوسازی بین‌المللی به سازمان ملل رفت و قعطنامه‌های تحریمی صادر شد. اما بحمدالله با تدبیر دولت و رهنمودهای مقام معظم رهبری، با برجام زنجیرهای ظالمانه تحریم برداشته شد.

دبیرکل حزب اعتدال و توسعه هم چنین افزود: نخستین اقدامی که در ابتدای دولت صورت دادیم این بود که دنیا را قانع ساختیم تمام فعالیت‌های هسته‌ایی ایران صلح آمیز است و مورد تایید آژانس هم واقع شد. ما دنیا را قانع کردیم که شش قطعنامه ظالمانه سازمان ملل علیه ایران را ملغی سازد و هیچ کشوری هم آن را وتو نکرد. این پیروزی کمی نیست. چرا که اساساً ما در پی ساخت بمب نبوده‌ایم و رهبر معظم انقلاب نیز در این زمینه فتوا داده‌اند و ساخت بمب اتم را حرام اعلام فرموده‌اند.

دکتر نوبخت در پایان افزود: دو گزارش از صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی منتشر شده است که اقتصاد ایران را در منطقه از باثبات‌ترین اقتصادها قلمداد می‌کنند. هم چنین در این گزارش‌ها اعلام کرده‌اند که ایران هجدهمین اقتصاد بزرگ جهان است. که انشالله این توفیقات در دولت بعد هم ادامه خواهد داشت.

مهندس  امیر خاکی دبیر حزب اعتدال و توسعه گلستان، گفت: حزب اعتدال و توسعه در استان گلستان به صورت مویرگی در حال عضو گیری و پیشروی است و بحمدالله امروز با قاطعیت می‌توان گفت که در اکثر شهرستان‌ها و شهرها، دفتر و فعالان حزبی دارد.

وی هم چنین افزود: در طول بیست و چهار سال آشنایی نزدیک بنده از جناب دکتر نوبخت، غیر از دغدغه توسعه متوازن و پایدار کشور و توانمندسازی همه اقشار مردم، چیزی ندیدم. اعتدال و اعتقاد به توسعه در باور و شخصیت ایشان متبلور است.

مهندس حسینقلی قوانلو رییس شورای حزب اعتدال و توسعه استان گلستان، نیز در مراسم به ایراد سخن پرداختند و گفتند: ضمن گرامی داشت ایام مبارک دهه فجر و حضور پربار جناب دکتر نوبخت را در استان گلستان مغتنم می‌شماریم.

وی ادامه داد: شکل گرفتن حزب اعتدال و توسعه در استان گلستان، خوشبختانه با موجی از استقبال و علاقه‌مندی مواجهه شد و این نشان از فراگیر شدن گفتمان اعتدال است.

مهندس قوانلو در پایان نیز درباره وضعیت توسعه‌ایی استان گفت: استان گلستان با اینکه استانی جدید التأسیس محسوب می‌شود ولی به سرعت در حال رشد است و هم چنین در سفر اخیر ریاست محترم جمهوری چندین پروژه محوری مهم، اختصاص داده شد.

احمد خاندوزی رییس سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه استان گلستان، در گردهمایی بزرگ اعضا و هواداران این حزب، گفت: ایام کنونی به جز آن که یادآور، انقلاب و بپاخاستن‌هاست، راوی عزای فقدان بزرگ مردی از سلاله‌ی کاروان انقلاب، آیت الله‌ هاشمی رفسنجانی هستیم که به درستی مقام معظم رهبری در سوگ ایشان بیان داشتند: «چه دشواری‌ها و تنگناها که در این ده‌ها سال بر ما گذشت و چه همفکری‌ها و همدلی‌ها که در برهه‌های زیادی ما را با یک‌دیگر در راهی مشترک به تلاش و تحمل و خطرپذیری کشانید.»

رییس سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه گلستان افزود: در فرایند توسعه‌ی یک کشور اقشار مختلف به ویژه جوانان نقش مهمی را ایفا می‌کنند لذا جونان سرمایه‌های ارزشمند و گران‌قدر کشورند که لازم است مورد عنایت ویژه نیز قرار گیرند هم چنان که رییس جمهور در اولین نشست مطبوعاتی خود نسبت به جوانان گفتند: جوانان کاری کردند کارستان. اما ای کاش دولت محترم نیز برای جبران این حماسه جوانان و دانشجویان کاری می‌کرد کارستان.

از دیگر سو، فراز مهم دیگری از تاریخ انتخابات کشور در سال 96 در پیش است و همه‌ی ما اطمینان داریم که بار بخش گسترده‌ایی از مشارکت در انتخابات بر عهده‌ی جوانان و دانشجویان است.