کد خبر: ۱۴۳۱
اشتراک گذاری در :
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۶:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۳۰

پیام نوروزی دکتر محمدباقر نوبخت دبیرکل محترم حزب اعتدال و توسعهبه گزارش پورتال رسمی حزب اعتدال و توسعه، پیام تبریک دکتر محمدباقر نوبخت دبیرکل محترم حزب اعتدال و توسعه به مناسبت نوروز باستانی خطاب به مردم شریف ایران بدین شرح است:


 

به نام پروردگار هستی بخش

 

آغاز سال نو را كه معطر از عطر ياس گلستان وجود فاطمه زهرا سلام الله عليها است را به همه ملت ایران تبريك و شادباش می‌گویم و سعادت و شادکامی همگی را در سال نو از خداوند متعال خواستارم .

در سالی که گذشت، کشور عزیزمان ایران در کنار تحمل حوادث ناگوار و غمناک، شاهد موفقیت های فراوانی چه از لحاظ ملی و چه از نظر بین المللی بود و در همه ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پیشرفت‌های چشمگیری نیز نصیب کشور عزیزمان گردید.

فقدان بزرگ مرد انقلاب، مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد سازندگی و اعتدال را می‌توان بزرگترین غم سال 95 برشمرد که حادثه‌ای جبران ناپذیر محسوب می‌شود.

باین حال با اعتمادی روز افزون به آینده‌ای درخشان رهسپاریم و یقین داریم با خواست خداوند و با حضور پرشور مردم عزیز در انتخابات، گام مهمی در تحقق مردم سالاری در کشور برخواهیم داشت و مردم عزیزمان تمامی دسیسه‌های ناامید سازی  برای مشارکت موثر در سرنوشتشان را از بین خواهند برد .

از اینکه به دلیل مسوولیت‌های اجرایی امسال هم  نتوانستم آنگونه که شایسته زحمات و کوشش‌های اعضا و هواداران حزب بوده است در جمعِ  دوست داشتنی شما عزیزان هم حزبی حاضر باشم پوزش می‌طلبم .

از اینکه حزب توانسته به بخش بزرگی از آرمان‌های خود با استقرار دولت اعتدالی و نیز مجلس همراه دولت دست یابد خوشحالم و سپاس فراوان  بابت زحمات اعضای فعال حزب  که در سال‌های گذشته انجام داده‌اند که انشالله مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به منظور تحقق فرمایشاتِ مقام معظم رهبری در برگزاری انتخابات پرشور را سبب خواهد شد دارم .

ان شاءالله سال جدید، سال پربرکتی خواهد بود و خداوند متعال در این سال کماکان توجهات و عنایات خود را بر ما ارزانی خواهد داشت.

ان شاءالله.